ویژگی بهترین پمپ آب خانگی

مشخصات بهترین پمپ آب خانگی

بهترین پمپ آب خانگی


مشخصات بهترین پمپ آب خانگی چیزی است که باید در موقع خرید محصول, آن را در نظر داشت. شهرنشینی و افزایش ساختمان‌های چند طبقه و مجتمع‌ها, باعث شده تا دسترسی به آب, به‌ ویژه در ساختمان‌های بلند, با مشکلاتی مواجه شود. در شرایط حاضر, بسیاری از مجتمع‌های مسکونی و آپارتمان‌ها برای تأمین آب مورد نیاز خود, به وسایل و تجهیزاتی از قبیل پمپ آبرسانی خانگی احتیاج دارند تا مشکل عدم دسترسی به آب را حل‌ و فصل کنند.

ولی چگونه یک محصول خوب و مناسب را انتخاب کنیم. برای خرید پمپ آبرسانی خانگی در اصفهان و کل ایران, به سایت ما مراجعه فرمایید.بنابراین, تمایل دارند بدانند مشخصات بهترین پمپ آب خانگی چیست, و سپس به خرید محصول مناسب دست بزنند.بنابراین, شرکت نوید پمپ اسپادان عرضه کنندۀ انواع پمپ, مانند پمپ آب خانگی در اصفهان, قصد دارد در این مقاله, برخی از مشخصات بهترین پمپ آبرسانی خانگی را مطرح می کند.

 انتخاب پمپ آب خانگی

مشخصات بهترین پمپ آب خانگی

انتخاب پمپ آب خانگی

پمپ‌های آبرسانی خانگی, وسایلی هستند که می‌توانند شدت و جریان آب مورد نیاز ساکنین یک ساختمان را افزایش دهند. این محصولات نسبت‌ به دیگر انواع پمپ‌های آب‌ رسانی, وزن پایین‌تری دارند و ابعاد آنها نیز کوچک‌تر است. این نوع از پمپ‌ها را به‌ راحتی می‌توانید جا به‌ جا و حمل‌ و نقل کنید.

از طرفی, این محصولات فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند. هزینه نصب و نگه‌داری پمپ‌های آب‌ رسانی خانگی نیز بسیار پایین‌تر از سایر این محصولات است. این پمپ‌ها در انواعی از مدل‌ها از قبیل: بشقابی, محیطی, خود مکش, جتی, تک پروانه, دو پروانه و با قدرت‌های مختلف نیم اسب بخار, یک اسب و دو اسب بخار طراحی و تولید شده و روانه بازار مصرف می‌گردند.

این ویژگی‌ ها, ویژگی‌ های کلی یک این محصول است. پیش‌ از خرید این محصولات باید ویژگی‌ های دیگری را نیز در نظر داشته باشید. در ادامه به شرح مختصر مشخصات بهترین پمپ های آب خانگی خواهیم پرداخت.

عملکرد مناسب پمپ آب خانگی

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم و ضروری برای یک سیستم آبرسانی خانگی, داشتن عملکرد مناسب است. در حقیقت این سیستم‌ها در وهله‌ اول, باید از عملکرد خوبی برخوردار باشند تا بتوانند نیازهای ساکنین یک ساختمان را به بهترین نحو ممکن پاسخ دهند.

 

 

مشخصات بهترین پمپ آب خانگی

انتخاب پمپ آب خانگی

 

لازم به ذکر این نکته است که عملکرد یک پمپ آب رسانی به ۳ عامل مهم وابسته است. یکی از این عوامل, میزان توان و یا قدرت پمپ است. همان‌ طور که می‌دانید, این سیستم‌ها به‌ نحوی طراحی شده‌ اند که می‌توانند انرژی الکتریکی را دریافت نموده و آن را به انرژی مکانیکی تبدیل سازند.

به طور کلی, میزان نیرویی که یک سیستم آب‌رسانی می‌تواند به‌ صورت مکانیکی به آب و یا سیالات وارد سازد را, توان این سیستم می‌گویند. قدرت و یا توان انواع مختلف پمپ‌های آبرسانی, بر اساس اسب بخار و یا کیلووات تعیین می‌شود. بنابراین یکی از فاکتورهای بسیار مهم پیش‌ از خرید این پمپ‌ها توجه به قدرت و یا توان آنها است.

عملکرد این سیستم‌ها به فاکتورهای دیگری هم‌ بستگی دارد که عبارتند از هد و یا ارتفاع و دبی یا میزان آب‌ دهی. در حالت معمول, به توانایی یک پمپ در انتقال آب, هد گفته می‌شود. این ویژگی نشان می‌دهد که پمپ آب‌ رسانی تا چه ارتفاعی می‌تواند آب را منتقل سازد. هد و یا ارتفاع, در بیشتر موارد با واحد متر بیان می‌شود. در حالت معمول, سیستم‌های آب‌ رسانی خانگی می‌توانند آب را تا ارتفاع ۲۰ متری پمپاژ نمایند.

یکی دیگر از مفاهیمی که در هنگام بررسی پمپ‌ های آب رسانی, با آن مواجه می‌شویم, مفهوم دبی و یا میزان و حجم آب‌ دهی است که بر اساس لیتر بر دقیقه و یا متر مکعب بر ساعت محاسبه می‌شود. دبی, با میزان حجم آب در یک زمان مشخص ارتباط پیدا می‌کند. در حالت معمول برای هر واحد آپارتمانی, ۳۵۰ لیتر در دقیقه در نظر گرفته شده‌ است. بنابراین یکی از مهم‌ترین مشخصات بهترین پمپ آب خانگی, توان, هد و دبی سازگار با نیاز ساختمان, طبقات آن و تعداد جمعیت آن است.

برند با کیفیت و قیمت پمپ آب خانگی

 

پمپ آب رسانی

پمپ آب در صفهان

 

یکی دیگر از مشخصات این محصول , برند و یا مارک این سیستم‌ها است. همان‌طور که می‌دانید این سیستم‌های آب رسانی در حال‌ حاضر توسط بسیاری از شرکت‌های داخلی و خارجی ساخته‌ شده و روانه بازار مصرف می‌گردند.

محصولات ساخته‌ شده توسط هر کدام از برندها, ویژگی‌های فنی مختلفی داشته و از تکنولوژی‌های خاصی برخوردار شده‌اند. کیفیت این محصولات نیز با یکدیگر دارای اختلافاتی است. بنابراین پیش‌ از خرید این سیستم‌ها باید ویژگی‌های فنی, سابقه شرکت سازنده, قیمت محصول, تکنولوژی‌های به‌ کار رفته در ساخت و… را در نظر گرفته و سپس به خرید دستگاه مناسب, مرغوب و باکیفیت دست بزنید.

سعی داشته باشید پمپ‌های آب‌ رسانی مورد نیاز خود را از شرکت‌هایی خریداری کنید که تاکنون محصولات با کیفیت‌ تری را روانه بازار مصرف کرده‌اند, و این محصولات را با گارانتی و خدمات پس‌ از فروش معتبر, مانند تعمیرات و نگهداری, در اختیارتان قرار می‌دهند. در واقع یکی از مشخصات بهترین پمپ های آب از نوع خانگی, در نظر گرفتن راندمان و بازدهی بالای این محصولات است.

لازم است پمپ‌های آب‌ رسانی مورد نیاز خود را از برندی تهیه کنید که محصولات آن, دارای دوام و پایداری بسیار بالاتری بوده و یکی از بهترین این محصولات به شمار می‌روند. شرکت‌های معتبری که در فرایند طراحی و تولید پمپ‌های خود از الکترو موتورهای باکیفیت استفاده‌ کرده و هزینه‌های تعمیر و نگه‌ داری محصولات آن‌ها نیز, بسیار پایین‌تر است. پمپ‌هایی که با استفاده از مناسب‌ترین متریال‌ها و مواد مرغوب ساخته شده‌ اند, لذا می‌توانند در برابر رطوبت, آب و خوردگی مقاومت کنند. شما می توانید پمپ آب خود را از شرکت نوید پمپ, نمایندۀ رسمی شرکت اروپایی “EBARA” در ایران, فهیه فرمائید.

پمپ آب خانگی کم صدا

یکی دیگر از مشخصات بهترین پمپ آب خانگی که باید در نظر داشته باشید, تولید صدای کم توسط این محصولات است. بسیاری از افراد تمایل دارند از میان انواع مختلف این دستگاه‌ها, پمپ آبرسانی خانگی کم صدا تر را خریداری کنند که در حین کار, صدای بسیار کمی را تولید می نمایند.

لازم به ذکر است که تمامی انواع پمپ‌های آب‌ رسانی, پس‌ از روشن شدن و شروع به کار, عملکردی با سر و صدا دارند. بنابراین شما نمی‌توانید پمپی بی صدایی را در بازار پیدا کنید. با این حال, اگر این موضوع برایتان حائز اهمیت است, باید از میان برند هایی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید که, پمپ های آب خانگی کم صدا و دارای ویژگی های خوب دیگر, عرضه می کند.


پمپ آب کم مصرف


یکی دیگر از مشخصات بهترین پمپ آب خانگی, مصرف انرژی بسیار پایین این محصول است. در واقع یکی از مهم‌ ترین معیار هایی که باید پیش‌ از خرید این سیستم‌ها در نظر داشته باشید, همین فاکتور مصرف انرژی است. در حال‌ حاضر بسیاری از پمپ‌های آب‌ رسانی خانگی موجود در بازار, کیفیت بسیار خوبی دارند و بازدهی آن‌ها نیز بسیار مناسب است. از طرف دیگر این پمپ‌ها مصرف انرژی استانداردی هم دارند. انتخاب و خرید چنین پمپ‌هایی باعث می‌شود بسیاری از هزینه‌های مصرفی خود را کاهش دهید.

برای اطلاعات بیشتر قبل از خرید محصول, شما می توانید درخواست مشاورۀ رایگان کنید. شما همچنین می توانید در سایت ما مقالات و مطالبی در مورد انواع پمپ مانند پمپ آب اصفهانبوستر پمپ ها را پیدا کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.