[av_productslider wc_prod_visible='' wc_prod_hidden='' wc_prod_featured='' wc_prod_additional_filter='' sort='0' prod_order='' items='9' offset='0' columns='3' autoplay='no' interval='5' av-desktop-hide='' av-medium-hide='' av-small-hide='' av-mini-hide='' alb_description='' id='' custom_class='' av_uid='av-3w3t3y']

پمپ آب خانگی:

پمپ آب خانگی , پمپ هایی که نسبت به بقیه پمپ ها کوچکتر به نظر می رسند چرا که کاربرد این پمپ ها برای مصارف خانگی است و با توجه به نوع فضای مورد استفاده پمپ اندازه آن ها طراحی میشوداین نوع پمپ ها چون دارای ظاهری هستند تقریبا کوچک معمولا برای مواردی دیگر از جمله در آبیاری زمین های کشاورزی می توانند کمک خوبی باشند و البته کار اصلی آنها تامین آبی است که برای خانه ها و یا آپارتمان ها بکار می رود که فشار آب در آن ها کم است.در واقع مصرف اصلی این نوع پمپ ها برای مصارف خانگی است که فشار آب کمی دارند .این نوع پمپ آب خانگی دارای انواع متنوعی است و جریان آب را در ساختمان ها تسهیل می کند.انواع پمپ آب خانگی در بخش زیر آمده است.

پمپ آب خانگی چیست؟

پمپ آب خانگی

بهترین پمپ آب خانگی

 

 

پمپ هایی که از نظر ابعاد دارای اندازه بزرگی نیستند و حتی کوچک به نظر می رسند و حتی به آنها مینی پمپ نیز گفته می شود,این نوع پمپ چون دارای ظاهری هستند تقریبا کوچک معمولا برای مواردی دیگر از جمله در آبیاری زمین های کشاورزی می توانند کمک خوبی باشند و البته کار اصلی آنها تامین آبی است که برای خانه ها و یا آپارتمان ها بکار می رود.این نوع این محصول دارای انواع متنوعی است و جریان آب را در ساختمان ها تسهیل می کند.

انواع پمپ آب خانگی در بخش زیر آمده است و همچنین شما عزیزان با مراجعه به قسمت محصولات نوید پمپ میتوانید کاتالوگ کامل پمپ های آب خانگی رو دانلود کنید

 • الکتروپمپ نیم اسب بخار محیطی و بشقابی
 • الکتروپمپ یک اسب بخار محیطی و بشقابی
 • الکتروپمپ دو اسب بخار بشقابی
 • الکتروپمپ یک اسب بخار جتی
 • الکتروپمپ یک اسب بخار دو پروانه
 • الکتروپمپ یک ونیم اسب بخار دو پروانه
 • الکتروپمپ دو اسب دو پروانه

انتخاب پمپ آب خانگی مناسب

پمپ آب خانگی

بهترین پمپ آب خانگی

اگر می خواهید محصول بسیار خوبی را برای ساختمان خود انتخاب کنید حتما ابتدا به اینکه ساختمان دارای چه متراژی است و همچنین تعداد طبقه های آپارتمان دقت کنید اگر در این نوع خانه ها زندگی می کنید  میزان آب مصرفی، تعداد شیرهایی که برای خانه خود استفاده می کنید و تعداد سرویس های بهداشتی باید به همه این موارد توجه ویژه داشته باشید.

مثلا اگر شما می خواهید پمپی از نوع نیم اسب بخار برای ساختمانی در حدود  150متر استفاده کنید که بصورت ویلایی است این نوع پمپ مناسب است و اما اگر در آپارتمانی زندگی می کنید که در حدود 100 متر است و واحد مورد نظر در طبقه سوم است می توانید از نوع بشقابی استفاده کنید, در این مورد نیز می توانید به سایت ما مراجعه کنید و نظر کارشناسان را جویا شوید و با آنها ارتباط بگیرید تا دقیق متوجه شوید چه نوع پمپی برای خانه شما مناسب است.

انتخاب بهترین پمپ آب برای مصارف خانگی کار ساده ای نیست. در این پست , من اطلاعات خوبی را به شما خواهم داد و به شما کمک می کنم بهترین پمپ آب خانگی را بخرید. پمپ های آب برای مصارف خانگی برای استفاده بهینه و توزیع آب ضروری هستند.

این محصول برای انتقال آب در منازل مناسب است، اگر فشار آنها کم باشد آب نیز نمی تواند به سراسر ساختمان ها برسد. داشتن اطلاعات بهتر در مورد ویژگی های مختلف پمپ های آب که می توانید در خانه استفاده کنید ,بسیار مهم است زیرا به کاهش هزینه های عملکردی و اطمینان از کارایی کلی پمپ کمک می کند. مارک های پمپ آب زیادی در بازار وجود دارد. با این حال, ما در این مقاله ویژگی های این محصول را به شما نشان می دهیم که یک راه حل هوشمندانه برای خانه شما است. موارد زیر خلاصه ای از بهترین ویژگی های پمپ های آب برای استفاده در منزل ارائه شده است.

تک فاز یا سه فاز بودن پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی

پمپ آب شناور

این مورد دارای اهمیت زیادی است، در اصل ابتدا باید بدانید پمپ خانگی به طور معمول دارای دو نوع تک فاز و سه فاز است، از ویژگی های پمپ سه فاز این است که هنگام استفاده برق کمتری استفاده خواهد شد، نوع سه فاز معمولا دارای تحمل بالایی بوده بنابراین از عمر زیادتری برخوردار هستند,اگر می خواهید نوع سه فاز استفاده کنید بهتر است از تابلو فرمانی استفاده کنید که حتما دارای کنتاکتور باشد. البته باید توجه کنید که در محل مورد نظر برق سه فاز در دسترس هست یا خیر.

مشخصات فنی پمپ آب خانگی

انتخاب یک پمپ خانگی معمولا به ساختمان شما بستگی دارد و دارای ویژگی های زیادی است و اما مهمترین آنها این است که میزان مصرف شما متناسب باشد, باید پمپی انتخاب شود که تمامی ساختمان و حتی تعداد طبقات را ساپورت کند. یکی دیگر از مزایای داشتن این محصول با کیفیت این است که وقتی کار می کند ، صدای کمی تولید می کند که باعث مزاحمت در خانه و یا برای دیگران نمیشود.

کاربرد پمپ آب خانگی

امروزه استفاده از پمپ های آب برای طیف گسترده ای از کاربردهای تجاری, صنعتی ,مسکونی و کشاورزی بسیار طبیعی است, که شرایط مختلفی از جمله موارد زیر را پوشش می دهد:

 • تخلیه آب از زیرزمین
 • استخراج آب از چاه
 • انتقال آب از یک مکان به مکان دیگر ، حتی در سطوح مختلف مثل خاک
 • افزایش فشار یا جریان آب
 • تخلیه و پر کردن استخرها ، وان آب سرد یا وان های آبگرم
 • تخلیه مناطق کم عمق سیل زده
 • آبیاری چمن ها یا مناطق کشاورزی به روش سنتی یا پاشیدن
 • توزیع کود و سموم دفع آفات
 • انجام کارهای مختلف در زمینه ساخت و ساز

مشخصات الکتروپمپ یک اسب

برای درک کامل الکتروپمپ یک اسب، درک اصطلاحات مربوط به استخراج چنین واحدی مهم است. اصطلاح “انرژی” به عنوان ظرفیت انجام کار تعریف می شود. “قدرت” نرخی است که انرژی در آن جریان می یابد یا انرژی در واحد زمان مصرف می شود. همچنین سرعتی است که کار با آن انجام می شود. به عبارت دیگر، توان مقدار انرژی است که برای انجام کار استفاده می شود یا اینکه با چه سرعتی می توان کار را انجام داد. اسب بخار آب حداقل قدرتی است که برای حرکت آب لازم است به عبارت دیگر، این قدرتی است که پمپ در صورت کارآمدی 100٪ به پمپ نیاز دارد. اگر سرعت جریان آب و نیروی (فشار) مورد نیاز برای تولید آن جریان مشخص باشد، می توان اسب بخار آب را تعیین کرد.

تنظیم پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی

پمپ آب شناور

بعضی وقت ها ممکنه همۀ کارهایی که گفتیم را انجام بدهید اما باز هم حس کنید که پمپ آب اونجور که باید کار نمیکنه. این احتمال وجود دارد که در یکی از مراحل اشتباه کرده باشید, و پمپ آب به خوبی تنظیم نشده باشد ولی این اتفاق با بروز یک سری نشانه ها همراه است. البته که شما می توانید از شرکتی که پمپ آب خود را از آن خریداری کرده اید, مشاورۀ محصول بگیرید اما بد نیست خودتان هم بتوانید از تنظیم بودن پمپ اطمینان حاصل فرمایید. حالا که تا اینجا با ما همراه بودید، باز هم با ما همراه باشید تا شما را با نشانه های اشتباه تنظیم بودن این محصول آشنا کنیم.

اگر تمایل دارید که برای تأمین آب ساختمان خود این محصول را خریداری فرمایید, برای افزایش طول عمر آن باید یکسری تجهیزات دیگر هم در کنار خود این محصول را تهیه کنید. یکی از این اجزای مهم، سوییچ فشار است. بدون استفاده از سوییچ فشار, یا همیشه پمپ آب روشن است یا به موقع روشن نمی شود. این موضوع عمراین محصول را کاهش می دهد. در این مطلب سعی کردیم روش تنظیم این محصول را برای جلوگیری از روشن و خاموش شدن بیش از حد، توضیح دهیم.

انواع پمپ آب خانگی

 • پمپ های گریز از مرکز:

این نوع پمپ ها از نیروی گریز از مرکز برای پمپاژ آب استفاده می کنند و با موتور الکتریکی کار می کنند.

 • پمپ آب شناور:

پمپ آب شناور کاملاً در زیر آب (یا مایع پمپ شده) غوطه ور هستند و دارای موتور مخفی هستند برای خرید پمپ آب شناور با ما تماس بگیرید.

 • پمپ های کمپرسور Borewell:

پمپ هایی برای پمپاژ آب از چاه های 600 فوتی طراحی شده اند.

 • پمپ های تقویت کننده فشار:

پمپ های هیدروفور به ویژه برای افزایش فشار آب تامین شده به خانه ها استفاده می شود.

 •  پمپ های چاه کم عمق:

پمپ های کم عمق برای استفاده در چاه های کم عمق عمدتا در مناطق روستایی در نظر گرفته شده است.

 •  پمپ های احیا کننده خودکار:

پمپ احیا کننده خود پرکننده به گونه ای طراحی شده است که پره هایی در داخل پمپ می چرخند تا به جای تخلیه آب از پروانه، آب را دوباره به پایه پروانه بازگردانند.

برخی محصولات ما

بوستر پمپ 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]