پمپ استیل پروانه نیمه باز

پمپ استیل پروانه نیمه باز

پمپ استیل پروانه نیمه باز

پمپ استیل پروانه نیمه باز, فشار پمپ ها را به خوبی تقویت می کند. به پمپی که بدنه آن از فولاد ضد زنگ درست شده باشد پمپ های استیل گفته می شود. این پمپ ها انواع مختلفی دارند و هر کدام از آن ها برای مکانی مناسب هستند. از پمپ ها در محیط های مختلفی استفاده می کنند; مثلا برای جریان فشار آب بیشتر در ساختمان ها و به عنوان پمپ آب خانگی بسیار استفاده می شود.

پمپ ها, سوخت های متنوعی دارند و هر کدام با سوخت مخصوص به خود فعالیت می کنند. سوخت های این پمپ ها شامل گازوئیل, نفت و گاز است. اگر قصد دارید که پمپ های پروانه ای را خریداری کنید, اما اطلاعات کافی درباره آن ها ندارید پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

قیمت پمپ آب خانگی استیل

پمپ آب خانگی

پمپ آب خانگی

قیمت پمپ آب خانگی استیل یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکاتی است که افراد در موقع خرید این محصولات به آن توجه می کنند. اما خب باید دید که آیا یک محصول حال هر چه که باشد; بوستر پمپ, پمپ آب خانگی و…, دارای مزیت هایی است که ارزش پرداخت قیمت و هزینه آن را داشته باشد. پمپ استیل پروانه نیمه باز مزیت های زیادی دارد که مهم ترین آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

 • صدای کم: یکی از ویژگی هایی که تمامی پمپ ها باید داشته باشند صدای کم است; زیرا صدای زیاد پمپ ها باعث می شود که دستگاه زودتر خراب شود. یکی از بهترین مزیت پمپ پروانه ای استیل این است که هنگام کار صدای کمی دارد.
 • فشار زیاد آب: استفاده از این پمپ ها در مکان هایی که فشار آب کم بوده, مناسب است; زیرا فشار آب را چند برابر می کند.
 • ابعاد کوچک: این پمپ ها در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته می شوند تا بتوان از آن ها در مکان های گوناگون استفاده کرد.

انواع پمپ آب پروانه ای

پمپ ها, هم از نظر سوخت و هم از نظر کارایی انواع مختلفی دارند. در پایین خلاصه مختصری از انواع پمپ آب پروانه ای بیان شده است:

 1. پمپ آب خانگی: از آنجایی که با کمبود آب مواجه هستیم, فشار آب بسیار کم است و برای حل این مشکل از پمپ های مخصوص خانگی استفاده می نمایند; چرا که این پمپ ها فشار آب را زیاد می کنند. پمپ های خانگی خود انواع مختلفی دارند, مثلا برای خانه های ویلایی از یک پمپ استفاده می شود و برای خانه های آپارتمانی از یک نوع دیگر پمپ. یکی از مشکلاتی که این پمپ ها دارند, اینست که صدادار هستند.
 2. پمپ های کشاورزی: برای تهیه آب کشاورزی جهت آبیاری مزارع, به پمپ های قویتری نیاز است تا در مدت زمان خیلی کم بتوان کل زمین زراعی را آبیاری کرد. پر کردن آب مخزن کشاورز ها, به وسیله پمپ ها انجام می شود; بنابراین توجه داشته باشید که برای مزارع بزرگ خود از پمپ های سه فاز و برای مزرعه های کوچک از پمپ های تک فاز استفاده نمایید.
پمپ آب پروانه ای

پمپ آب پروانه ای

واحد اندازه گیری پمپ استیل پروانه نیمه باز

برای اندازه گیری پمپ ها از واژه های فنی استفاده می شود که به آن ها واحد اندازه گیری می گویند. شما می توانید این واحد ها را در پایین مشاهده کنید:

 • دبی: به مقدار مایعی که در یک زمان مشخص از پمپ ها خارج می شود دبی می گویند. دبی ها را بر حسب لیتر بر دقیقه و لیتر بر ثانیه اندازه گیری می شوند.
 • ارتفاع یا فشار پمپ ها: این واحد به این معناست که یک پمپ تا چه اندازه ای می تواند سیال را تحت فشار بالا نگه دارد. برای هر پمپ این واحد اندازه گیری فرق می کند, مثلا برای پمپ های آب واحد آن متر یا فوت است.
 • فشار: واحد فشار یعنی فشاری که به هر واحد از سطح زمین وارد شده است. واحد فشار برای هر فعالیتی متفاوت بوده, ولی اساس آن Kgبر Cm²است.
 • توان خروجی: به توانی که به سیال ها توسط پمپ ها وارد می شود توان خروجی می گویند. واحد اندازه گیری این توان به سه عمل بستگی دارد که این عوامل عبارت اند از: دبی, ارتفاع و وزن.
 • توان مصرفی: به توانی که توسط موتور به پمپ ها وارد شده است توان مصرفی می گویند.

انواع پمپ آب استیل

پمپ آب استیل

پمپ آب استیل

انواع پمپ آب استیل بر اساس نوع کاری که انجام می دهند دسته بندی می شوند. شما می توانید انواع پمپ آب صنعتی را در زیر مشاهده کنید:

 1. پمپ دورانی: در این پمپ ها جابه جایی به صورت دورانی شکل می گیرد.
 2. پمپ دنده ای: از پمپ های دنده ای برای افزایش توان های هیدرولیکی استفاده می کنند. یکی از مزیت های خوبی که این پمپ ها دارند اینست که در یک زمان مشخص یک کار ثابت را انجام می دهد.
 3. پمپ لوب: از این پمپ ها در صنایع مختلف مثل کاغذ سازی, غذایی, بیوتکنولوژی, دارویی و صنایع شیمیایی استفاده می کنند. یکی از دلایلی که این پمپ ها کاربرد زیادی دارند این است که در برابر ضربه مقاومت خوبی دارند.

کاویتاسیون در پمپ پروانه ای نیمه باز

کاویتاسیون در پمپ پروانه ای نیمه باز پدیده ای است که با کاهش فشار سیال سبب به وجود آمدن حباب هایی می گردد. این حباب ها همراه با آب به ناحیه کم فشار مخزن می رود و باعث می شود که فشار آب زیاد شود. کاویتاسیون ها به روش های مختلفی در پمپ ها فعالیت دارند; این روش ها شامل کاویتاسیون تبخیری, مکش هوا و توربولانس هستند.

استفاده از کاویتاسیون های تبخیری باعث می شود که به پروانه پمپ ها آسیب برسد. کاویتاسیون هوا هنگامی که هوا با آب وارد پمپ ها می شود, مکش منفی ایجاد می کند‌. کاویتاسیون ها در اصل نقش زیادی در فعالیت پمپ ها ندارند و در بعضی از موارد برای پمپ ها اصلا مناسب نیستند.

خرید پمپ استیل پروانه نیمه باز

پمپ استیل پروانه نیمه باز در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می گردد تا بتوان از آن در فعالیت های مختلفی استفاده کرد. پمپ ها دستگاه هایی هستند که انرژی مکانیکی را ایجاد می کنند و با استفاده از آن فشار آب خروجی را افزایش می دهند. پمپ ها منابع انرژی متفاوتی دارند که این منبع انرژی روی قیمت آن ها تأثیر می گذارد. این دستگاه ها در سایز های مختلفی از سایز کوچک میکروسکوپی تا پمپ های بزرگ صنعتی ساخته می شوند.

خرید پمپ استیل پروانه نیمه باز

خرید پمپ استیل پروانه نیمه باز

یکی دیگر از فعالیت هایی که پمپ ها انجام می دهند اینست که سیال را از یک نقطه به نقطه دیگر جابه جا می کنند. اگر می خواهید درباره پمپ های پروانه ای و خصوصیات آن ها اطلاعات کامل تری داشته باشید و یا قصد خرید پمپ استیل پروانه نیمه باز را دارید, می توانید به مجموعه ما با نام تجاری نوید پمپ مراجعه کنید. نوید پمپ یک وارد کننده پمپ آب شناور و دیگر انواع پمپ آب از برند های خارجی و توزیع کننده انواع پمپ آب از برند های داخلی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *