بوستر پمپ دور متغیر آبرسانی در اصفهان

بوستر پمپ دور متغیر آبرسانی در اصفهان

بوستر پمپ دور متغیر آبرسانی در اصفهان در این شرکت :

فشار کم آب یکی از مشکلاتی است که به طور مداوم خانه‌ها و مشاغل را به یک اندازه با مشکل مواجه می‌کند. فشار آب, که نباید با جریان آب در شیر آب اشتباه گرفته شود, به سادگی نیرویی است که آب را از طریق سیستم لوله کشی برای رسیدن به وسایل در واحد ساختمان به حرکت در می‌آورد.

آیا تا به حال به هتل رفته‌اید, دوش بگیرید و شیرآب را باز  بگذا رید و آماده‌اید از یک فشار آب قوی برای شستن روز لذت ببرید, اما در عوض فقط یک نم نم آب دریافت ‌کنید؟ در طول تلاش برای شستن شامپو از موهای خود, به این موضوع فکر می‌کنید که برای افزایش فشار آب چه باید کرد. مردم به دلایل مختلف مایل به فشار بالای آب هستند و راه‌های مختلفی برای رسیدن به آن وجود دارد. اگر به دنبال راه حل نسبتاً ساده‌ای هستید, خرید یک بوستر پمپ آب را در نظر بگیرید.

بوستر پمپ دور متغیر

پمپ فشار نام دیگر بوستر پمپ است. بوستر پمپ یک پمپ گریز از مرکز است زیرا سیال را با استفاده از نیروی گریز از مرکز و یک یا چند پروانه پمپ می‌کند. بوستر پمپ‌ها اساساً فشار آب را “افزایش” می‌دهند. با افزایش فشار آب ممکن است جریان را نیز افزایش دهد. هرچه فشار بیشتر باشد, آب سریعتر از طریق لوله‌ها حرکت می‌کند. یک سیستم بوستر پمپ معمولی از پمپ, موتور, مخزن فشار و کنترل کننده تشکیل شده است. بوستر پمپ‌ها همراه با پمپ‌های دیگر کار می‌کنند, به این معنی که به خودی خود نمی‌توانند هیچ سیالی را در یک سیستم انتقال دهند. آنها فقط برای “تقویت” عملکرد یک سیستم پمپاژ موجود طراحی شده اند.

 

بوستر پمپ دور متغیر آبرسانی در اصفهان

بوستر پمپ دور متغیر آبرسانی در اصفهان

پمپ‌های تقویت کننده فشار می‌توانند “بوستر پمپ سرعت ثابت یا بوستر پمپ دور متغیر” باشند. پمپ‌های سرعت ثابت بدون توجه به تقاضا با سرعت کامل کار می‌کنند. بوستر پمپ‌های دور متغیر نام خود را از این واقعیت گرفته اند که با سرعت‌های مختلف کار می‌کنند که بر حسب چرخش در دقیقه (RPMs) اندازه گیری می‌شود. آنها را می‌توان تا 3450 دور در دقیقه تنظیم کرد تا با عملکرد خاص مطابقت داشته باشند. بوستر پمپ دور متغیر, سرعت موتور را با توجه به فشار مورد نیاز تنظیم می‌کند که دارای مزایای زیادی از جمله نوسانات فشار بسیار کم و مصرف برق کم است.

کاربرد بوستر پمپ دور متغیر

طیف وسیعی از کاربردها وجود دارد که در آنها بوستر پمپ‌ها مفید هستند. به عنوان مثال, جابجایی آب از طریق یک ساختمان بلند یا سربالایی نیاز به هد فشار بالایی دارد که این پمپ‌ها بتوانند آن را تحویل دهند. آبپاش‌ها و سیستم‌های پاشش فشار بالا نیز ممکن است نیاز به افزایش هد فشار داشته باشند زیرا برای عملکرد صحیح به فشار آب بالا نیاز دارند.بوستر پمپ اجازه می‌دهد تا فشار اضافی ایجاد شود که برای حرکت مایع در مسافت طولانی یا استفاده از فشار بالا برای سمپاشی یا خدمات دیگر لازم است. برخی از کاربردهای صنعتی عمده این پمپ‌ها عبارتند از:

  • فیلتراسیون
  • اسمز معکوس
  • تهویه مطبوع
  • تغذیه دیگ بخار
  • هر فرآیند صنعتی که نیاز به فشار بالای سیال دارد.

مزیت استفاده از بوستر پمپ دور متغییر

بهره وری انرژی

پمپ‌های تک سرعته فقط با یک نرخ ثابت کار می‌کنند حتی اگر این سرعت برای یک کار خاص ضروری نباشد. این بدان معناست که بیشتر اوقات با استفاده از یک پمپ تک سرعته برای انرژی بیشتر از آنچه واقعاً مصرف می‌کنید هزینه می‌کنید. جایگزینی پمپ‌های سرعت ثابت در مجموعه‌های تقویت‌کننده با پمپ‌های دارای درایو با سرعت متغیر می‌تواند ۵۰ درصد کاهش مصرف انرژی را به همراه داشته باشد.

در حالی که هزینه‌های انرژی قانع کننده ترین دلیل برای تبدیل پمپ‌های سرعت ثابت به سرعت متغیر است, تنها مزیت آن نیست. درایوهای با سرعت متغیر طیف وسیعی از مزایای دیگر را در محافظت از سیستم پمپاژ آب ارائه می‌دهند.

کاهش نویز

یک مزیت عمده برای کارکردن بوستر پمپ دورمتغیر کاهش نویز است. هنگامی که فشار برگشتی سیستم تغییر می‌کند, پمپ‌ها نویز و لرزش بیشتری ایجاد می کنند. کارکردن پمپ با سرعت کامل در برابر شیر بسته تا زمانی که سوئیچ فشار فعال شود نسبتاً پر سر و صدا است.

کاهش آسیب به اتصالات و لوله ها

یک بوستر پمپ سرعت متغییر با تشخیص خالی بودن سیستم به دنبال قطع آب یا قطع برق که به طور ناخواسته پمپ‌ها را از کار می‌اندازد, محافظت در برابر کارکرد خشک را ارائه می‌دهد. هنگامی که پمپ‌ها دوباره به کار می‌افتند, استارت نرم سیستم را به آرامی پر می‌کند تا از آسیب یا ضربه زدن به اتصالات جلوگیری کند – سرعت آب را به بالابر کاهش می‌دهد. اگر اجازه داده شود فوراً با حداکثر فشار جریان یابد, در نهایت حفره در اتصالات ایجاد می‌شود که منجر به نشتی و ترکیدگی احتمالی لوله می‌شود.

جلوگیری از فرسایش قطعات

در داخل یک مجموعه تقویت کننده, قطعاتی که به طور سنتی به سرعت فرسوده می‌شوند, مانند یاتاقان‌های موتور, به دلیل ماهیت متغیری که اکنون پمپ در آن کار می‌کند, محافظت می‌شوند. توجه به این نکته مهم است که اکثر پمپ‌هایی که با سرعت کامل کار می‌کنند نیاز به تعمیر و نگهداری منظم دارند, در حالی که تغییر به سرعت متغیر می‌تواند طول عمر بیشتری برای پمپ و قطعات مصرفی داشته باشد و در طولانی‌مدت در هزینه صرفه‌جویی شود.

علاوه بر این, بدون نیاز به مخازن انبساط بزرگ در نتیجه کاربرد درایو با سرعت متغییر(VSD), می‌توان به طور قابل‌توجهی ردپای برنامه‌ها را کاهش داد, که یک مزیت بزرگ در برنامه‌های جدید و مقاوم‌سازی است.

به طور خلاصه, درایوهای با سرعت متغیر می‌توانند نقشی حیاتی در کمک به برنامه‌ها برای برآوردن نیازهای کاربر نهایی, بدون توجه به تقاضای نوسان, ایفا کنند. با افزایش هزینه‌های انرژی, نیاز آشکاری به مدیران تاسیسات, تعیین کننده‌ها و پیمانکاران وجود دارد تا هزینه‌های پمپاژ با سرعت ثابت را در کاربردهای خدمات ساختمانی به طور دقیق شناسایی کنند. در جایی که فرصتی برای جایگزینی یک پمپ با سرعت ثابت با یک درایو با سرعت متغیر وجود دارد, باید از آن استفاده کرد, زیرا محاسبه بازگشت سرمایه اغلب بسیار قانع کننده است.

بوستر پمپ

خرید بوستر پمپ دور متغیر

خرید بوستر پمپ دور متغیر

پمپ دور متغیر آبرسانی وسیله‌ای است که برای افزایش فشار آب برای انتقال آن از یک موقعیت به موقعیت دیگر استفاده می‌شود. پمپ‌های آب مدرن در سراسر جهان برای تامین آب برای کاربردهای کشاورزی, شهری, صنعتی و مسکونی استفاده می‌شود. شما مشتریان عزیز می‌توانید جهت خرید بوستر پمپ دور متغیر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چگونه بوستر پمپ دور متغیر مناسب را انتخاب کنیم؟

انتخاب بوستر پمپ مناسب کمی مشکل است. شما باید چندین فاکتور از وضعیت خطوط لوله تا سطح فشار را در نظر بگیرید تا نیازهای خود را برآورده کنید.

شرکت نوید پمپ اسپادان به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع پمپ‌ها جهت مصارف خانگی, صنعتی و کشاورزی در سطح کشور, می‌توانند به شما در انتخاب درست کمک کنند. سوالات خود را با ما در میان بگذارید و ما به شما در انتخاب یک بوستر پمپ ایده‌آل برای مطابقت با نیازهای فشار سیال و سرعت جریان منحصر به فرد شما کمک خواهیم کرد.

برای یافتن یک پمپ تقویت کننده فشار به کمک نیاز دارید؟ با  شماره‌های ۰۳۱۳۴۴۷۲۷۱۰ – ۰۳۱۳۴۴۷۲۷۱۸ تماس بگیرید.

برخی محصولات ما

پمپ آب اصفهان , پمپ آب خانگی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.